Sign in

Linebet Casino lançon slotin Bavarian Riches me shumëzues 3,000x

19 sht 2023
chris-horton
Chris Horton 19 sht 2023
Share this article
Or copy link
  • Lojë slot Bavarian Riches tani është drejtpërdrejt në Linebet Casino
  • Luaj për mundësinë për të fituar deri në 3000 herë bast
  • Ende për t'u regjistruar? Përdorni kodin promovues të Linebet NEWBONUS për të marrë deri në 1500 € bonus mirëseardhjeje!

Bavarian Riches tani është drejtpërdrejt në LineBet Casino, me këtë lojë të re slot që ju jep mundësinë të fitoni deri në 3000 herë bast tuaj!

Linebet tashmë ka mijëra lojëra emocionuese për të zgjedhur dhe Bavarian Riches nga Spinomenal është loja më e fundit më e mirë që u vihet në dispozicion lojtarëve.

Bavarian Riches është një lojë slot rrjeti 4x6, mund ta provoni falas, plus mund të luani me para të vërteta për mundësinë për të fituar deri në 3000 herë bastin tuaj.

Nëse nuk keni hapur ende një llogari me këtë kazino ndërkombëtare dhe libër sportiv, përdorni kodin promovues të Linebet NEWBONUS për të filluar me bonus mirëseardhjeje deri në 1500 € si dhe rrotullime falas.

Si të luani pasuritë bavareze

Bavarian Riches është një lojë slot 4x6 ku mund të fitoni deri në 3000x bast tuaj. Kthimi mesatar te lojtari është 96,16%, që do të thotë se ju do të merrni një mesatare prej 96,16 € mbrapsht nga çdo 100 € që vendosni bast në këtë lojë të veçantë.

Veçoritë Wilds dhe Scatter rrisin ndryshimet tuaja për të fituar pagesën maksimale dhe ka 20 linja pagese të mundshme për të fituar.

Nëse jeni adhurues i lojërave elektronike tërheqëse dhe zhytëse me paqëndrueshmëri mesatare deri në të lartë, kjo mund të jetë loja e përsosur për ju.

Vizitoni kazinonë në Linebet.com ku do të gjeni Bavarian Riches si dhe mijëra lojëra të tjera emocionuese slot!

Informacione për kazinonë Linebet

Mund të luani më shumë se 2000 lojëra në Linebet Casino.

Lojtarët e regjistruar mund të kërkojnë gjithashtu rrotullime falas, si dhe promovime të rregullta dhe oferta bonus.

Si një lojtar i ri, ju mund të përdorni Kodi promovues i Linebet NEWBONUS për të marrë bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion. Deri në 1500 € në para bonus janë të disponueshme përveç rrotullimeve falas kur regjistroheni dhe bëni depozitën tuaj të parë.

Ja se si të regjistroheni dhe të merrni bonusin tuaj:

  1. Shkoni në faqen zyrtare Linebet duke përdorur lidhjet në këtë faqe dhe klikoni butonin 'Regjistrimi'.
  2. Plotësoni formularin e shkurtër të regjistrimit.
  3. Kur ju pyesni nëse keni një kod promovues, shkruani kodin NEWBONUS për të marrë ofertën maksimale të bonusit.
  4. Klikoni 'Regjistrohu' për të përfunduar procesin.

Më pas mund të kërkoni bonusin e mirëseardhjes, i cili do të kreditohet në llogarinë tuaj të re sapo të bëni depozitën tuaj të parë.

Argëtohuni duke luajtur Bavarian Riches !