Sign in

Si të transmetoni drejtpërdrejt sportin falas në Linebet

23 nën 2022
chris-horton
Chris Horton 23 nën 2022
Share this article
Or copy link
 • Linebet ka transmetim të drejtpërdrejtë në dispozicion për lojtarët e regjistruar
 • Qasuni në sportin e transmetimit të drejtpërdrejtë kur regjistroheni dhe identifikoheni
 • Lojtarët e rinj mund të përdorin kodin promovues të Linebet NEWBONUS për të marrë bonus prej 130$!
 • Regjistrimi në Linebet
 • Bonus mirëseardhjeje në Linebet
 • Transmetim i drejtpërdrejtë i Linebet
 • Bastet Linebet Live
 • menyra pagese
 • Pyetjet e shpeshta të transmetimit të drejtpërdrejtë të Linebet
Transmetimi i drejtpërdrejtë është i disponueshëm çdo ditë në Linebet.com .

Linebet ofron baste sportive online dhe lojëra kazino, me transmetim të drejtpërdrejtë të disponueshëm edhe në Sportbook.

Lojtarët e rinj mund të përdorin kodin promovues të Linebet NEWBONUS kur regjistrohen për të marrë një bonus mirëseardhjeje me vlerë deri në $ 1 3 0 ose valutë ekuivalente për t'u përdorur në librin sportiv.

Në këtë faqe ju keni të gjitha informacionet që ju nevojiten për t'u regjistruar në Linebet dhe për të shikuar sportin live streaming falas.

Regjistrimi në Linebet

Për të hyrë në Linebet shërbimi i transmetimit të drejtpërdrejtë, ju duhet të hapni një llogari.

undefined
Duhet më pak se një minutë për t'u regjistruar. Këtu është një udhëzues i lehtë për t'u ndjekur për t'u bashkuar me Linebet :

 1. Shkoni në Linebet.com nëpërmjet kësaj lidhjeje. Të çon direkt te zyrtari Linebet faqe interneti.
 2. Klikoni 'Regjistrimi' butoni dhe plotësoni formularin e shkurtër. Ju mund të regjistroheni duke përdorur një adresë emaili, numrin celular ose rrjetin e mediave sociale. Përndryshe, ju mund të zgjidhni 'një klikim' Mënyra për të regjistruar shpejt.
 3. Kur kërkohet një kod promocional, hyni në NEWBONUS kodi. Kjo do t'ju lejojë të merrni bonusin tuaj të mirëseardhjes.

Sapo të jeni regjistruar, ju mund të merrni bonusin, plus mund të filloni të shikoni sportin e transmetimit të drejtpërdrejtë.

Bonus mirëseardhjeje në Linebet

Përdorni Kodi promovues i Linebet NEWBONUS kur regjistroheni për të marrë bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion.

Oferta standarde e bonusit kur i bashkoheni Librit Sportiv në Linebet është a 1 0 0 % bonus depozite me vlerë deri në $ 1 0 0.

Duke përdorur NEWBONUS kodi ku mund të merrni një bonus me vlerë deri në $ 1 3 0 - një shtesë 3 0 % kur bëni depozitën tuaj të parë.

Për të kërkuar këtë bonus shtesë, thjesht regjistrohuni duke përdorur udhëzimet e mësipërme, më pas hyni në llogarinë tuaj të re dhe bëni depozitën tuaj të parë duke përdorur një nga shumë mënyrat e disponueshme të pagesës.

Bonusi më pas do të kreditohet në llogarinë tuaj.

Transmetim i drejtpërdrejtë i Linebet

Transmetim i drejtpërdrejtë në Linebet është në dispozicion në një sërë sportesh të ndryshme.

Për të hyrë në transmetimin e drejtpërdrejtë të Linebet , hyni në llogarinë tuaj dhe klikoni mbi 'Jeto' nga menyja në krye të ekranit tuaj.

linebet live stream sports
Kur klikoni mbi 'Jeto' do të shihni të gjitha lojërat dhe ndeshjet me transmetim të drejtpërdrejtë që po zhvillohen aktualisht.

Klikoni në çdo sport për të parë të gjitha ngjarjet me transmetim të drejtpërdrejtë në dispozicion.

Transmetimet e drejtpërdrejta të disponueshme përfshijnë një numër sportesh të njohura, duke përfshirë futbollin, tenis, basketboll, kriket, shigjetat, Hokej në akull, pingpong dhe volejboll.

Të Linebet shërbimi i transmetimit të drejtpërdrejtë gjithashtu ju lejon të shikoni shumë ESports lojëra çdo ditë, me League of Legends , CSGO , FIFA , Dota 2 dhe të tjera në dispozicion.

Transmetimi i drejtpërdrejtë është pa pagesë për lojtarët e regjistruar që kanë një llogari aktive dhe janë të regjistruar.

Bastet Linebet Live

Ka mijëra tregje bastesh për të zgjedhur çdo ditë në Librin e Linebet .

undefined
Të gjitha ngjarjet e basteve në lojë mund të shikohen duke klikuar 'Jeto' butonin në krye të ekranit.

Do të gjeni qindra lojëra dhe ndeshje për të bastuar në lojë çdo ditë.

Bastet e drejtpërdrejta ofrohen së bashku me transmetimin e drejtpërdrejtë të Linebet , me shanse që përditësohen drejtpërdrejt në kohë reale.

Për të vendosur një bast në lojë, zgjidhni një sport nga lista që shfaqet në ekranin tuaj, më pas zgjidhni një ngjarje për të parë të gjitha tregjet e basteve live.

Kur të keni gjetur tregun ku dëshironi të bastoni, klikoni mbi shanset e disponueshme për të shtuar përzgjedhjen në fletën tuaj të basteve. Më pas mund të klikoni për të konfirmuar bastin.

Nëse një ngjarje po zhvillohet drejtpërdrejt, shanset do të përditësohen në kohë reale. Mos prisni të vendosni bastin tuaj në lojë pasi shanset mund të ndryshojnë shpejt dhe mund të mos merrni çmimin që dëshironit.

menyra pagese

Linebet pranon shumë mënyra të ndryshme pagese, duke përfshirë kartat e kreditit, kartat e debitit, eWallets dhe Bitcoin .

Opsionet e depozitave mund të ndryshojnë në varësi të vendit ku jetoni, por mënyrat më të njohura të pagesës në Linebet përfshijnë:

 • MasterCard
 • Visa
 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Dogecoin
 • Litecoin
 • B-pay
 • Jeton Portofoli
 • Perfect Money
 • Runpay Wallet

Pyetjet e shpeshta të transmetimit të drejtpërdrejtë Linebet

A mund të transmetoj drejtpërdrejt sportin në Linebet ?

Po, Linebet ka në dispozicion transmetim të drejtpërdrejtë. Lojtarët e regjistruar mund të shikojnë transmetime të drejtpërdrejta të sporteve të ndryshme, duke përfshirë futbollin, tenis, hokej, basketboll, pingpong, volejboll dhe ESports.

A është Linebet legal?

Po, Linebet është i ligjshëm. Linebet.com aktualisht mban një licencë Curacao dhe operon në shumë vende, duke u ofruar lojtarëve të licencuar baste sportive dhe lojëra kazino në internet.