Sign in

Kodi promovues i Linebet NEWBONUS - Merrni deri në 1500 € bonus me këtë kod

10 maj 2022
phil-lowe
Phil Lowe 10 maj 2022
Share this article
Or copy link
 • Përdorni kodin promovues të Linebet NEWBONUS
 • Kodi zhbllokon bonusin më të madh të depozitave për lojtarët e rinj
 • Merrni deri në 130 € bonus sportiv ose 1500 € bonus kazino
Linebet promo code
 • Kodet Linebet
 • Kodi Bonus Linebet
 • Kodi Linebet India
 • Baste sportive dhe promovime
 • Informacione Linebet
 • Kazino dhe Poker
 • menyra pagese
 • Mbështetja e Klientit
 • Termat dhe Kushtet e Bonusit Linebet
 • Pyetjet e shpeshta të kodit Linebet
Përdorni kodin promovues të Linebet NEWBONUS kur hapni llogarinë tuaj Linebet .com për të marrë bonus deri në 1500 €.

Kodi u jep lojtarëve të rinj një bonus ekskluziv kur bashkohen dhe mund të përdoret në të gjitha produktet e Linebet , duke përfshirë bastet sportive dhe lojërat e kazinosë.

Ky kod i lejon lojtarët të marrin një bonus shtesë prej 30% kur bëjnë një depozitë të parë dhe është i lehtë për t'u kërkuar.

Kodet Linebet


Produkt
Kod promocional
Bonus
Linebet Sports NEWBONUS Deri në 130 € (130% bonus depozite)
Kazino Linebet NEWBONUS Deri në 1500 € bonus dhe 150 rrotullime falas
Linebet Indi DESIBETS Deri në 10,000 ₹ në baste falas
Shënim: të gjithë kodet promocionale janë të disponueshme vetëm për përdoruesit e rinj.

Kodi Bonus Linebet

Kodi promovues i Linebet NEWBONUS ju lejon të merrni bonusin më të madh të depozitave kur hapni llogarinë tuaj. Ofrohet bonus deri në 1500 €.

Linebet promo code NEWBONUS
Ja se si mund ta merrni këtë ofertë regjistrimi:

 1. Bashkohuni me Linebet .com përmes kësaj lidhjeje.
 2. Klikoni butonin 'Regjistrim' dhe plotësoni formularin e shkurtër të regjistrimit.
 3. Kur ju pyesni nëse keni një kod promovues, shkruani kodin NEWBONUS për të marrë ofertën maksimale të bonusit.
 4. Klikoni 'Regjistrohu' për të përfunduar procesin.

Më pas mund të kërkoni bonusin tuaj, i cili do të kreditohet në llogarinë tuaj të re sapo të bëni depozitën tuaj të parë.

Kodi Linebet India

Linebet është në dispozicion për lojtarët në Indi. Kodi promovues i Linebet India është DESIBETS . Lojtarët në Indi duhet të përdorin këtë kod kur regjistrohen për të marrë një bonus mirëseardhjeje deri në 10,000 INR.

Baste sportive dhe promovime

Ju mund të bastni për shumë sporte në Librezën e Linebet , duke përfshirë futbollin, bejsbollin, basketbollin, hokej mbi akull, tenisin, UFC dhe shumë më tepër. Ofrohen edhe bastet në eSports dhe Virtual Sports.

Libri i sporteve mund të aksesohet në PC dhe pajisje celulare, dhe ekziston një aplikacion Linebet të cilin mund ta shkarkoni lojtarët që mund ta shkarkoni falas në pajisjet Android dhe iOS.

Informacione Linebet

Linebet ka ofruar baste sportive dhe lojëra kazino online për disa vite. Faqja e internetit ka një licencë Curacao dhe është e disponueshme në shumë vende në Evropë, Azi dhe gjetkë.

Kazino dhe Poker

Lojtarët e Linebet mund të kenë akses në mijëra lojëra kazinoje në internet kur janë të kyçur, si dhe në disa nga tavolinat më të mira të tregtarëve të drejtpërdrejtë që do të gjeni kudo në internet. Zgjidhni nga mbi 2000 lojëra nga ofruesit kryesorë, me jackpote të mëdha për t'u fituar. Do të gjeni rrotullime falas dhe lojëra freeroll kur të identifikoheni gjithashtu.

menyra pagese

Për të depozituar në llogarinë tuaj, keni shumë opsione. Metodat popullore të depozitimit përfshijnë:

 • Mastercard
 • Viza
 • Transferte bankare
 • Perfect Money
 • QIWI
 • Webmoney

Ju do të shihni të gjitha opsionet e disponueshme në vendin tuaj kur të identifikoheni në llogarinë tuaj. Shkoni te 'Llogaria ime' dhe më pas zgjidhni 'Depozita' për një listë të plotë.

Mbështetja e Klientit

Hyni në llogarinë tuaj për mbështetje të drejtpërdrejtë. Ekipi i shërbimit të klientit të Linebet është i disponueshëm 24 orë në ditë përmes bisedës live në PC dhe pajisje celulare.

Termat dhe Kushtet e Bonusit Linebet

Kushtet kryesore me ofertën e bonusit Linebet përfshijnë:

 • Duhet të jetë 18+
 • Bonusi është vetëm për klientët e rinj
 • Një klient ka të drejtë për vetëm një bonus.
 • Depozita minimale e kërkuar për të aktivizuar bonusin është 1 €.
 • Përpara se të bëni një depozitë në llogarinë e tyre, duhet të pranoni të merrni ose një bonus bastesh sportive ose një bonus kazino në faqen 'Cilësimet e llogarisë' ose në faqen 'Depozita'.

Kushtet e plota mund të gjenden gjatë procesit të regjistrimit.

Pyetjet e shpeshta të kodit Linebet

Cili është kodi promovues i Linebet ?

Kodi i Linebet është NEWBONUS . Përdoreni atë kur regjistroheni për të zhbllokuar bonusin më të mirë të mirëseardhjes në dispozicion.

Cili është kodi më i mirë i bonusit Linebet dhe çfarë marr?

Përdorni kodin promovues të Linebet NEWBONUS . Mund të merrni deri në 130 € bonus sportiv ose deri në 1500 € bonus kazino kur hapni një llogari.

A ka ndonjë aplikacion Linebet ?

Po eshte. Aplikacioni Linebet mund të shkarkohet në pajisjet Android ose iOS kur regjistroheni.

Cili është kodi promovues i Linebet India?

Kodi i Linebet India është DESIBETS . Mund të merrni një bonus mirëseardhjeje deri në 10,000 ₹ kur hapni një llogari me këtë kod.