Sign in

Kodi promovues Linebet NEWBONUS - 1500 € bonus me këtë kod

07 nën 2023
chris-horton
Chris Horton 07 nën 2023
Share this article
Or copy link
 • Kodi promovues Linebet 2024 është NEWBONUS
 • Lojtarët e rinj mund të marrin deri në 130 € bonus sportiv kur regjistrohen
 • Kodi i Verifikuar gjithashtu ju lejon të merrni deri në 1500 € në Kazino Linebet
 • Kodet më të fundit promovuese të Linebet
 • Regjistrimi dhe bonusi në Linebet
 • Libri Sportiv Linebet
 • Kazino Linebet
 • Metodat e pagesës Linebet
 • A është Linebet e ligjshme?
 • Shërbimi i Klientit Linebet
 • Pyetjet e shpeshta të kodit promovues të Linebet
Regjistrohuni në Linebet.com duke përdorur kodin promovues Linebet NEWBONUS dhe mund të merrni bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion.

Kodi NEWBONUS lejon lojtarët e rinj të kërkojnë deri në 1500 € bonus kur hapin një llogari, me një bonus shtesë 30% të disponueshëm kur bëni depozitën tuaj të parë.

Bonusi mund të përdoret në të gjitha produktet Linebet , duke përfshirë bastet sportive dhe lojërat e kazinosë.

Kodet më të fundit promovuese të Linebet


Produkt
Kod promocional
Bonusi i mirëseardhjes
Linebet Sports NEWBONUS Deri në 130 € bonus (30% shtesë me kodin NEWBONUS )
Kazino Linebet NEWBONUS Deri në 1500 € bonus dhe 150 rrotullime falas
Linebet Indi DESIBETS Bonus deri në 10,000 ₹
Shënim: të gjithë kodet promocionale janë vetëm për lojtarët e rinj. Kontrolluar së fundi May 2024 dhe u konfirmua se funksionon. Zbatohen termat dhe kushtet.

Regjistrimi dhe bonusi në Linebet

Kodi promovues i Linebet NEWBONUS ju lejon të merrni bonusin më të madh të disponueshëm kur hapni llogarinë tuaj dhe bëni depozitën tuaj të parë. Ofrohet bonus deri në 1500 €.

undefined
Ja se si të regjistroheni dhe të merrni bonusin tuaj:

 1. Shkoni në Linebet.com nëpërmjet kësaj link dhe klikoni butonin 'Regjistrimi'.
 2. Plotësoni formularin e shkurtër të regjistrimit.
 3. Kur ju pyesni nëse keni një kod promovues, shkruani kodin NEWBONUS për të marrë ofertën maksimale të bonusit.
 4. Klikoni 'Regjistrohu' për të përfunduar procesin.

Më pas mund të kërkoni bonusin tuaj, i cili do të kreditohet në llogarinë tuaj të re sapo të bëni depozitën tuaj të parë.

Deri në 130 € ose ekuivalenti i monedhës mund të kërkohet në libër sportiv, që është 30% më shumë se oferta standarde e bonusit.

Deri në 1500 € është në dispozicion në Linebet Casino.

Libri Sportiv Linebet

Libri i sporteve Linebet ofron shanse të mira për shumë sporte të ndryshme.

Mund të gjeni mijëra tregje bastesh për mbi 30 sporte të ndryshme, duke përfshirë futbollin, bejsbollin, basketbollin, hokej mbi akull, tenis, UFC dhe shumë më tepër. Ofrohen edhe bastet në eSports dhe Virtual Sports.

Libri i sporteve është i disponueshëm në kompjuterë dhe pajisje celulare, dhe ekziston gjithashtu një aplikacion Linebet të cilin mund ta shkarkoni falas në pajisjet Android dhe iOS pasi të jeni regjistruar.

Bastet e drejtpërdrejta ofrohen në shumicën e sporteve çdo ditë, ndërsa sporti i transmetimit të drejtpërdrejtë është i disponueshëm kur regjistroheni dhe hyni në llogarinë tuaj.

Kazino Linebet

Kazinoja Linebet ka mijëra lojëra për të zgjedhur.

Kur hyni në kazinonë online, do të gjeni mbi 2000 lojëra për të zgjedhur, si dhe disa nga tavolinat më të mira të tregtarëve të drejtpërdrejtë që gjenden në çdo kazino online.

Lojtarët e regjistruar mund të kërkojnë gjithashtu rrotullime falas, si dhe promovime të rregullta dhe oferta speciale.

Metodat e pagesës Linebet

Për të depozituar në llogarinë tuaj, ju keni shumë opsione duke përfshirë kartat e kreditit, kartat e debitit dhe crypto .

Opsionet popullore të pagesës Linebet përfshijnë:

 • Mastercard
 • Visa
 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Dogecoin
 • Perfect Money
 • QIWI
 • Webmoney
 • Transferte bankare

Do të shihni të gjitha opsionet e disponueshme të pagesës kur të identifikoheni në llogarinë tuaj. Shkoni te 'Llogaria ime' dhe më pas zgjidhni 'Depozita' për një listë të plotë.

A është Linebet e ligjshme?

Po. Linebet ka ofruar baste sportive online dhe lojëra kazino për disa vite. Faqja zyrtare në Linebet.com ka një licencë Curacao dhe është e disponueshme në shumë vende në Evropë, Azi dhe gjetkë.

Kodi promovues Linebet NEWBONUS funksionon në të gjitha vendet ku mund të aksesohet kjo faqe bastesh.

Shërbimi i Klientit Linebet

Hyni në llogarinë tuaj për mbështetje të drejtpërdrejtë. Mbështetja e klientit Linebet është në dispozicion 24 orë në ditë.

Identifikohu dhe mund të flasësh me një agjent nëpërmjet bisedës së drejtpërdrejtë në PC dhe pajisje celulare, si dhe nëpërmjet aplikacionit Linebet .

Mbështetja me email është gjithashtu e disponueshme.

Pyetjet e shpeshta të kodit promovues Linebet

Cili është Kodi Promocional Linebet 2024?

Kodi promovues Linebet është NEWBONUS. Përdoreni këtë kod kur regjistroheni për të marrë bonusin më të mirë të mirëseardhjes në dispozicion.

Cili është bonusi më i mirë i disponueshëm Linebet ?

Përdorni kodin promovues të Linebet NEWBONUS kur hapni një llogari dhe mund të merrni deri në 130 € bonus sportiv ose deri në 1500 € bonus kazino.