Sign in

Kodi promovues i Linebet NEWBONUS - Si të merrni bonus deri në 1500 €

10 nën 2022
james-smith
James Smith 10 nën 2022
Share this article
Or copy link
 • Kodi promovues i Linebet është NEWBONUS
 • Lojtarët e rinj mund të marrin bonusin më të madh të disponueshëm kur regjistrohen
 • Merrni deri në 1500 € kazino ose 130 € bonus sportiv - 30% më shumë se oferta standarde
 • Kodi i verifikuar i cili mund të përdoret në të gjitha vendet ku Linebet është i disponueshëm
 • Kodet promovuese të Linebet
 • Bonusi i Linebet
 • Libri sportiv dhe promovimet
 • Informacione të Linebet
 • menyra pagese
 • Mbështetja e Klientit
 • Pyetjet e shpeshta të kodit promovues të Linebet
Kodi promovues i Linebet NEWBONUS lejon lojtarëve të rinj që regjistrohen në Linebet.com të marrin bonus deri në 1500 €.

Duke përdorur kodin NEWBONUS , lojtarët e rinj mund të marrin një bonus shtesë prej 30% kur hapin një llogari dhe bëjnë një depozitë të parë.

Bonusi mund të përdoret në të gjitha produktet Linebet , duke përfshirë bastet sportive dhe lojërat e kazinosë.

Kodet promovuese të Linebet


Produkt
Kod promocional
Bonusi i mirëseardhjes
Linebet Sports NEWBONUS Deri në 130 €/$ bonus (30% më shumë se oferta standarde)
Kazino Linebet NEWBONUS Deri në 1500 € bonus + 150 rrotullime falas
Shënim: të gjithë kodet promocionale janë vetëm për lojtarët e rinj. Termat dhe Kushtet.

Bonusi i Linebet

Kodi promovues NEWBONUS lejon lojtarët e rinj të kërkojnë bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion kur regjistrohen. Mund të kërkohen deri në 1500 € para bonus.

Ja se si të regjistroheni dhe të merrni bonusin:

undefined
 1. Shkoni në Linebet.com nëpërmjet kësaj lidhjeje. Ju çon direkt në faqen zyrtare të Linebet .
 2. Klikoni butonin 'Regjistrim' dhe plotësoni formularin e shkurtër.
 3. Kur ju pyesni nëse keni një kod promovues, shkruani kodin NEWBONUS . Duke bërë këtë ju mund të merrni ofertën maksimale të bonusit.
 4. Klikoni butonin 'Regjistrohu' në fund të formularit të regjistrimit.

Llogaria juaj e re tani është e hapur dhe ju mund të merrni bonusin tuaj.

Për ta bërë këtë:

 • Sigurohuni që jeni regjistruar në llogarinë tuaj të re
 • Bëni depozitën tuaj të parë me para reale
 • Bonusi juaj më pas do të kreditohet në llogarinë tuaj të re

Në librin sportiv, bonusi vlen deri në 130 € ose ekuivalenti i monedhës, i kredituar si një ndeshje depozite 100%. Ky është 30% më shumë se bonusi standard i depozitave deri në 100 €.

Në kazino Linebet , kur të bëni depozitën tuaj të parë, do të kualifikoheni për një paketë bonus me vlerë deri në 1500 €. Ju gjithashtu mund të kërkoni deri në 150 rrotullime falas në katër depozitat tuaja të para.

Libri sportiv dhe promovimet

Libri i Linebet ofron shanse të mira për mbi 30 sporte të ndryshme. Ju mund të bastni në futboll, bejsboll, basketboll, tenis, hokej, UFC , NFL , ESports dhe shumë më tepër.

Mbi 30,000 ngjarje sportive janë të disponueshme çdo muaj në sportelin dhe do të gjeni qindra tregje bastesh të disponueshme për lojërat dhe ndeshjet më të njohura.

Bastet e drejtpërdrejta ofrohen çdo ditë, siç është edhe transmetimi i drejtpërdrejtë.

Informacione të Linebet

Linebet ka qindra mijëra lojtarë të regjistruar në faqen e saj të internetit. Linebet.com ofron baste sportive dhe lojëra kazino të ligjshme dhe të rregulluara në internet në një numër vendesh dhe ka një licencë Curacao.

Përveç librit të saj sportiv, kazinoja Linebet ka mijëra lojëra për të zgjedhur dhe mundësohet nga disa prej ofruesve më të mirë të lojërave në botë.

Linebet është i disponueshëm në shumë vende të Evropës, Azisë dhe gjetkë, me libra sportive dhe kazino të disponueshme në PC dhe pajisje celulare. Të Kodi promovues Linebet NEWBONUS mund të përdoret në të gjitha vendet ku Linebet operon.

Një aplikacion Linebet mund të shkarkohet pa pagesë në pajisjet Android dhe iOS kur regjistroheni.

menyra pagese

Linebet ofron një gamë të gjerë mënyrash pagese, me të gjitha të pranuara nga kartat e kreditit deri te crypto . Metodat e njohura të depozitimit përfshijnë:

 • Mastercard
 • Visa
 • Bitcoin
 • Ethereum
 • ecoPayz
 • Transferte bankare
 • Perfect Money
 • QIWI
 • WebMoney

Do të shihni të gjitha opsionet e disponueshme në vendin tuaj kur të identifikoheni në llogarinë tuaj. Shkoni te 'Llogaria ime' dhe më pas klikoni 'Depozita' për një listë të plotë të opsioneve të pagesës.

Mbështetja e Klientit

Hyni në llogarinë tuaj për mbështetje të drejtpërdrejtë. Ekipi i Linebet është i disponueshëm 24 orë në ditë në chat live.

Pyetjet e shpeshta të kodit Linebet

Cili është kodi promovues i Linebet ?

Kodi promovues më i mirë i Linebet është NEWBONUS. Deri në 1500 € bonus është i disponueshëm kur regjistroheni duke përdorur këtë kod.

Si mund të marr bonus në Linebet ?

Përdorni kodin e Linebet NEWBONUS kur regjistroheni. Ju mund të merrni deri në 130 € bonus sportiv ose deri në 1500 € bonus kazino kur hapni një llogari. Klikoni 'Regjistrohu' dhe më pas plotësoni formularin e shkurtër, duke shtypur NEWBONUS kur ju pyesni nëse keni një kod promocional.