Sign in

  Kodi Linebet

  promo code brand

  $130 Bonus

  use promo code NEWBONUS
  Tested Përdorur për herë të fundit 43 minuta më parë

  Register with Promo code NEWBONUS. 18+. T&Cs apply.

  1
  Reveal bonus code
  Click on the box to see our bonus code
  2
  Open the site
  Register and use the promotion code
  3
  Sign up
  Benefit from exclusive bonus when you sign up
  Visit Linebet
  • Kodi Linebet dhe informacioni i faqes në internet
  • Kodi Linebet
  • Bonus i mirëseardhjes Linebet
  • Linebet Sports

  Kodi Promocional i Linebet është NEWBONUS

  Kur regjistroheni në Linebet , ju keni mundësinë të futni një kod promocional i cili hap një bonus ekskluziv mirëseardhjeje për klientët e rinj.

  Kodi promovues i Linebet NEWBONUS ju lejon të merrni një bonus depozite prej 130% deri në 130 dollarë për t'u përdorur në librin sportiv. Ky kod mund të përdoret për të marrë bonus kazino deri në 1500 dollarë.

  Thjesht fut NEWBONUS në fushën 'kodi promocional' gjatë procesit të regjistrimit dhe do të mund të kërkosh bonusin më të madh të disponueshëm Linebet për bastet sportive në internet dhe lojërat e kazinosë.

  Kodi Linebet dhe informacioni i faqes në internet


  Kodi Linebet NEWBONUS ( DESIBETS për lojtarët në Indi)
  Bonusi i depozitave 130%
  Bonus sportiv 130 dollarë
  Bonusi i kazinosë 1500 dollarë + 150 rrotullime falas
  Produktet Baste sportive, Kazino, Kazino Live, Cyberline, Poker, Sporte Virtuale, Lotari, Aviator
  Pranon Bitcoin ? po
  Themeluar 2007
  Transmetim direkt? po
  Aplikacioni Linebet ? Po – Shkarkim falas në Android. Shfletuesi celular është gjithashtu i disponueshëm
  Mbështetje e drejtpërdrejtë? po

  Kodi Linebet

  Përdorimi i kodit promovues të Linebet dhe hapja e llogarisë suaj të re është i shpejtë dhe i lehtë.

  Linebet Promo Code NEWBONUS
  1. Përdorni lidhjet në këtë faqe për t'u regjistruar në faqen zyrtare të Linebet .
  2. Klikoni butonin 'Regjistrim' dhe plotësoni formularin e shkurtër, duke dhënë ose numrin tuaj celular ose adresën e emailit. Ju gjithashtu mund të zgjidhni të regjistroheni me një klik nëse dëshironi.
  3. Zgjidhni vendin ku jetoni dhe monedhën që dëshironi të përdorni.
  4. Kur pyeteni nëse keni një kod promocional, shkruani kodin NEWBONUS . Duke përdorur këtë kod, ju mund të merrni ofertën më të madhe të bonusit.

  Formulari kërkon më pak se një minutë për t'u plotësuar. Pasi ta keni bërë këtë, atëherë mund të kërkoni bonusin tuaj.

  Bonus i mirëseardhjes Linebet

  Pasi të regjistroheni, mund të kërkoni bonusin tuaj të Linebet . Një bonus depozite prej 130% është i disponueshëm për lojtarët e rinj për t'u përdorur në librin sportiv ose kazino.

  Ky bonus vlen deri në 1500 dollarë ose ekuivalenti i monedhës.

  Ja se si të merrni bonusin:

  • Hyni në llogarinë tuaj të re Linebet ose regjistrohuni duke përdorur udhëzimet në këtë faqe.
  • Përdorni kodin NEWBONUS kur ju pyesni nëse keni një kod promocional.
  • Bëni depozitën tuaj të parë me para reale.

  Pasi të keni bërë depozitën tuaj të parë, do të kualifikoheni automatikisht për bonusin. Ju mund të merrni një bonus depozite prej 130% me vlerë deri në 130 dollarë ose ekuivalentin e monedhës nëse bëni bast në librin sportiv.

  Në kazino, mund të kërkohen deri në 1500 dollarë.

  Bonusi i kazinosë ndahet në katër pjesë:

  Në depozitën tuaj të parë, do të merrni një bonus depozite 100%. Në depozitën tuaj të dytë mund të merrni një bonus depozite prej 50%. Në depozitën tuaj të tretë mund të merrni një bonus depozite prej 25%, më pas në depozitën tuaj të katërt do të merrni një bonus tjetër depozite prej 25%.

  Në total, 1500 dollarë në para bonus mund të kërkohen nga katër depozitat tuaja të para. Ju gjithashtu mund të merrni 150 rrotullime falas.

  Linebet Sports

  Libri i Linebet është i disponueshëm në pajisjet celulare ose desktop. Përndryshe, mund të identifikoheni dhe të vini bast për sportet nëpërmjet aplikacionit Linebet .

  linebet sports betting
  Kur vizitoni Librin e Sporteve, mund të gjeni lehtësisht sportin për të cilin dëshironi të vini bast, me të gjitha sportet e disponueshme të renditura në krye të ekranit tuaj.

  Prekni sportin për të cilin dëshironi të bastoni për të parë të gjitha ngjarjet e disponueshme të basteve, më pas prekni çdo ngjarje për të parë të gjitha tregjet e disponueshme.

  Ju mund të bastni mbi 40 sporte të ndryshme, ju dhe ju mund të zgjidhni nga mijëra tregje të ndryshme çdo ditë.

  Transmetimi i drejtpërdrejtë është i disponueshëm çdo ditë, së bashku me bastet live. Mund të gjeni gjithashtu veçori ekskluzive në librin sportiv, si p.sh. një seksion statistikash dhe rezultatesh falas, dhe do të keni mundësi të merrni shanse të shkëlqyera për çdo sport.

  Llogaria juaj Linebet ju lejon gjithashtu të aksesoni produktet e tjera josportive të ofruara, duke përfshirë:

  Kazino: Qasje e shpejtë në 5000 lojëra dhe lojëra elektronike të kazinosë në internet
  Kazino drejtpërdrejt: Luaj lojëra kazino me tregtarë të drejtpërdrejtë
  Lojërat: Luaj Aviator, lojëra tavoline, lojëra me letra dhe shumë të tjera
  Poker: Luaj lojra online poker
  Lotaria: Blini një biletë dhe hyni në shortin e përditshëm të lotarisë Linebet

  Pasi të jeni regjistruar, thjesht identifikohuni në Linebet për të hyrë në të gjitha këto produkte.

  Cili është kodi promovues i Linebet ?

  Kodi aktual promocional për Linebet është " NEWBONUS ". Regjistroni një llogari të re, futni kodin e bonusit " NEWBONUS " në kutinë e kodit promocional dhe do të zhbllokoni bonusin më të mirë të mirëseardhjes që Linebet ka për të ofruar.

  Last updated on 05 Mar 2024