Sign in

Si të vini bast në Kupën e Botës në Linebet

17 nën 2022
chris-horton
Chris Horton 17 nën 2022
Share this article
Or copy link
 • Linebet ka në dispozicion tregjet e basteve të Kupës së Botës 2022
 • Oferta ekskluzive bonus dhe promovime të disponueshme gjatë gjithë turneut
 • Lojtarët e rinj mund të përdorin kodin promovues të Linebet NEWBONUS për të marrë bonus prej 130$!
 • Kodi Promocional i Linebet
 • Shanset e basteve të Linebet Kupës së Botës
 • Bast live në Kupën e Botës Linebet
 • Promovimet e Kupës së Botës Linebet
 • Regjistrimi në Linebet
 • menyra pagese
 • Udhëzuesi i basteve të Linebet World Cup Pyetjet e shpeshta
Mijëra tregje bastesh të Kupës së Botës janë tani të disponueshme në Linebet.com .

Regjistrohu në Linebet dhe do të kesh akses në mijëra tregje bastesh të Kupës së Botës 2022, si dhe baste live në çdo ndeshje.

Lojtarët e rinj mund të përdorin kodin promovues të Linebet NEWBONUS kur regjistrohen për të marrë një bonus mirëseardhjeje me vlerë deri në $130.

Në këtë faqe ne kemi të gjitha informacionet që ju nevojiten në lidhje me bastet e Linebet World Cup, duke përfshirë mënyrën se si mund të merrni një bonus ekskluziv kur regjistroheni në librin sportiv.

Kodi Promocional i Linebet

Kodi promovues Linebet NEWBONUS mund të përdoret kur regjistroheni për të marrë një bonus shtesë prej 30% në depozitën tuaj të parë.

undefined
Mund të kërkohen deri në 130 dollarë duke përdorur kodin NEWBONUS kur hapni një llogari - 30% më shumë se oferta standarde deri në 100 dollarë ose ekuivalenti i monedhës.

Libri i Linebet ofron shanse të mira për mbi 30 sporte të ndryshme.

Futbolli është një nga sportet më të njohura për të bastuar në Linebet , dhe ju mund të bastni në mijëra tregje bastesh të Kupës së Botës.

Kodi NEWBONUS mund të përdoret në të gjitha vendet ku Linebet.com është i disponueshëm.

Shanset e basteve të Linebet Kupës së Botës

Linebet ofron shanse të mira në të gjitha tregjet kryesore të basteve të Kupës së Botës.

Linebet World Cup Odds
Ju mund të vini bast për fituesin e turneut, golashënuesin më të mirë dhe shumë tregje të tjera të drejtpërdrejta.

Do të gjeni gjithashtu tregje ekskluzive të basteve të Kupës së Botës në Linebet , me lojtarë që mund të bastojnë në tregje më të specializuara në lidhje me ekipet dhe lojtarët individualë.

Për çdo ndeshje që zhvillohet gjatë turneut, do të gjeni qindra tregje për të bastuar, të gjitha me shanse të mira.

Disa ndeshje të Kupës së Botës do të kenë në dispozicion mbi 1000 tregje bastesh.

Bast live në Kupën e Botës Linebet

Bastet e drejtpërdrejta të Kupës së Botës 2022 janë të disponueshme në Linebet gjatë gjithë turneut.

Çdo ndeshje e Kupës së Botës do të ketë të disponueshme baste në lojë, me qindra tregje të drejtpërdrejta për të zgjedhur.

Për të vënë bast në një lojë të Kupës së Botës që po zhvillohet, thjesht klikoni në 'Live' kur vizitoni librin sportiv për të parë të gjitha ngjarjet e disponueshme në lojë. Të gjitha ndeshjet e Kupës së Botës do të jenë të disponueshme në seksionin e basteve live në Librin e Linebet .

Promovimet e Kupës së Botës Linebet

Lojtarët Linebet mund të shijojnë një gamë të gjerë ofertash bonusesh dhe promovimesh çdo javë, duke përfshirë bonuset e depozitave dhe ofertat e kthimit të parave. Ka shumë oferta sportive dhe kazinosh në dispozicion, dhe gjatë Kupës së Botës mund të prisni të gjeni shumë oferta të disponueshme.

Për të parë të gjitha ofertat dhe promovimet e bonuseve të Kupës së Botës, thjesht hyni në llogarinë tuaj dhe klikoni në 'Promo' të cilën mund ta shihni në menynë në krye të ekranit tuaj.

Regjistrimi në Linebet

Ju mund të hapni një llogari në Linebet në më pak se një minutë. Regjistrimi dhe kërkimi i bonusit të mirëseardhjes është shumë i lehtë.

undefined
Ja se si të filloni:

 1. Shkoni në Linebet.com nëpërmjet kësaj lidhjeje. Ju çon direkt në faqen zyrtare të Linebet ku mund të hapni shpejt llogarinë tuaj.
 2. Klikoni butonin 'Regjistrimi' dhe plotësoni formularin e shkurtër ku mund të hapni një llogari duke përdorur adresën tuaj të emailit ose numrin e celularit. Ju gjithashtu mund të përdorni metodën e shpejtë me një klikim ose të zgjidhni të regjistroheni duke përdorur një rrjet të mediave sociale.
 3. Kur ju kërkohet një kod promocional, futni kodin NEWBONUS . Kjo do t'ju lejojë të kërkoni bonusin maksimal të regjistrimit.

Pasi të jeni regjistruar, mund të merrni bonusin tuaj dhe të filloni të vendosni bastet tuaja.

Bonusi i librit sportiv mund të përdoret në ndeshjet e Kupës së Botës, si dhe në çdo ngjarje tjetër sportive.

Si lojtar i ri ju do të merrni një bonus depozite 100% në Librin e Linebet . Duke u regjistruar me kodin NEWBONUS , ju do të merrni një bonus shtesë prej 30% kur të bëni depozitën tuaj të parë me para reale. Në vend që të jeni në gjendje të kërkoni bonus deri në 100 dollarë, kodi ju lejon të merrni deri në 130 dollarë ose ekuivalentin e monedhës.

menyra pagese

Mbi 40 mënyra të ndryshme pagese janë në dispozicion në Linebet.

Disa nga opsionet e disponueshme të pagesës mund të ndryshojnë në bazë të vendit ku jetoni, por opsionet më të njohura të depozitave përfshijnë:

 • Visa
 • MasterCard
 • Transferte bankare
 • Bitcoin
 • Dogecoin
 • Ethereum
 • Litecoin
 • Bitcoin Cash
 • Portofoli Jeton
 • Perfect Money
 • Portofoli i Runpay

Udhëzuesi i basteve të Linebet World Cup Pyetjet e shpeshta

Cili është kodi promovues i Linebet ?

Kodi i Linebet është NEWBONUS. Përdoreni këtë kod kur regjistroheni për të marrë bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion.

A është Linebet ligjshme?

Po. Linebet.com ka një licencë Curacao dhe ofron baste sportive dhe lojëra kazino në internet për lojtarët në shumë vende.

A mund të bast për Kupën e Botës në Linebet ?

Po! Linebet ka shanse për të gjitha tregjet kryesore të basteve të Kupës së Botës, si dhe mijëra tregje për ndeshjet individuale që zhvillohen gjatë turneut, të gjitha me shanse të mira. Bastet e drejtpërdrejta të Kupës së Botës ofrohen në Linebet.com çdo ditë gjatë gjithë turneut, me shumë tregje ekskluzive bastesh që gjenden në këtë libër sportiv.