Sign in

Si të vendosni një bast në Linebet

10 maj 2022
phil-lowe
Phil Lowe 10 maj 2022
Share this article
Or copy link
  • Udhëzues për të vendosur një bast në Linebet
  • Bast në mbi 40 sporte të ndryshme dhe zgjidhni nga mijëra ngjarje
  • Lojtarët mund të vendosin baste Acumulator, System ose Chain
Si të vendosni një bast
Linebet mund të aksesohet nga e gjithë bota, dhe vendosja e një basti në Sportbook është shumë e lehtë. Për sa kohë që jeni regjistruar, mund të vendosni baste sportive.

Nëse ende nuk jeni bashkuar me këtë faqe globale bastesh, ka disa mënyra për të hapur një llogari bastesh, siç shpjegohet më poshtë.

Fillimisht, hyni në librin sportiv duke klikuar këtë lidhje në Linebet .com dhe më pas klikoni butonin 'Regjistrohu'.

Pasi të keni hyrë në librin sportiv, ka disa mënyra për të hapur një llogari:

Regjistrimi me "një klik". Mënyra më e shpejtë për të hapur një llogari. Pasi të klikoni butonin 'Regjistrim', zgjidhni 'One-Click' dhe më pas zgjidhni vendin tuaj dhe monedhën e preferuar. Kur ju pyesni nëse keni një kod, futni kodin promovues të Linebet NEWBONUS .

Kodi NEWBONUS ju lejon të kërkoni një bonus ekskluziv prej 130% kur bëni depozitën tuaj të parë. Ofrohet deri në 130 €/$ ose bonus ekuivalent në monedhë.

Regjistrohuni duke përdorur telefonin tuaj celular. Ndiqni lidhjet në këtë faqe, më pas futni numrin tuaj celular. Ju do të jeni në gjendje të depozitoni dhe vendosni bastet tuaja menjëherë. Përsëri, përdorimi i Linebet të NEWBONUS ju lejon të merrni deri në 130 €/$ bonus sportiv.

Regjistrohu përmes mediave sociale. Mund të hapni shpejt llogarinë tuaj të basteve duke përdorur kredencialet tuaja të Google, Telegram ose Facebook.

Pavarësisht se cilën metodë zgjidhni, përdorni kodin promovues NEWBONUS për të marrë bonusin tuaj ekskluziv. Në librin sportiv, 130 dollarë janë në dispozicion siç u përmend. Përndryshe, kodi mund të përdoret për të marrë një bonus kazino me vlerë deri në 1500 €/$.

Pasi të keni hapur llogarinë tuaj, sigurohuni që jeni identifikuar.

Do t'ju duhet një bilanc pozitiv i llogarisë për të vendosur një bast. Ju mund të bëni një depozitë duke përdorur shumë mënyra të ndryshme pagese, duke përfshirë kartat e kreditit, Bitcoin dhe kuletat elektronike.

Nga menyja kryesore, zgjidhni "Sport" ose "Live".

Më pas, zgjidhni një sport dhe një ngjarje.

Ju do të shihni shanset dhe tregjet në qendër të ekranit. Për të shtuar një bast, klikoni mbi shanset dhe ngjarja do të shfaqet në fletën e bastit.

Nëse ka disa baste të ndryshme në fletën e bastit, zgjidhni llojin e bastit: Akumulator, Sistemi ose Zinxhiri.

Futni shumën tuaj të aksioneve, më pas shtypni 'Vendosni një bast'.

Ju do të shihni konfirmimin e bastit tuaj në ekran dhe shuma e aksioneve do të zbritet menjëherë nga llogaria juaj.

Ju mund t'i shihni të gjitha bastet tuaja duke shkuar te 'Llogaria ime' dhe më pas duke zgjedhur 'Historiku i basteve'.

Nëse basti juaj fiton, fondet do të transferohen automatikisht në llogarinë tuaj pasi basti të jetë shlyer.