Sign in

Merrni 10% bonus shtesë me Linebet Accumulator Of The Day

06 qer 2022
conrad-castleton
Conrad Castleton 06 qer 2022
Share this article
Or copy link
 • Merrni fitime shtesë me Linebet Accumulator Of The Day
 • Promoja ju lejon të merrni një bonus shtesë prej 10% për të fituar baste të shumta
 • Accumulator Of The Day funksionon çdo ditë në Linebet
Linebet Accumulator Of The Day
Linebet Accumulator Of The Day ju lejon të merrni një bonus shtesë prej 10% për të fituar baste sportive çdo ditë.

Identifikohu në Linebet .com dhe mund të marrësh një bonus ekskluziv për të fituar baste ' ACCA '.

Libri i Linebet mund të aksesohet nga e gjithë bota dhe lojtarët mund të kërkojnë shumë oferta bonus ekskluzive dhe promovime.

Identifikohu dhe mund të marrësh një bonus shtesë prej 10% për fitimin e shumëfishave kur vish bast në Accumulator Of The Day .

Linebet Accumulator Of The Day është një përzgjedhje ngjarjesh për të cilat ekipi i Linebet beson se kanë një shans të mirë për të fituar.

Vendosni një bast në një nga shumëfishat ditore me koeficientë të rritur dhe nëse ai fiton do të merrni një 10% shtesë në kthimin tuaj!

Kjo ofertë bonus është e disponueshme për të gjithë lojtarët e regjistruar. Nëse nuk jeni regjistruar ende, përdorni kodin promovues të Linebet NEWBONUS kur regjistroheni për të marrë bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion, me kodin që u lejon lojtarëve të rinj të marrin një bonus shtesë prej 30% kur bëjnë depozitën e parë.

Promoja e Linebet of the Day përfshin tregjet e basteve para ndeshjes dhe ato të drejtpërdrejta në një sërë sportesh të ndryshme. Çdo ditë do të gjeni disa akumulatorë të mundësive të zgjeruara për të zgjedhur.

Për të zgjedhur këtë ofertë bonus shtesë prej 10%, thjesht:

 1. Hyni në Linebet .com (ose hapni një llogari të re duke përdorur kodin promovues të Linebet NEWBONUS )
 2. Zgjidhni "Sport" ose "Live" dhe më pas zgjidhni një nga bastet e disponueshme "Akumuluesi i ditës".
 3. Vendos bast

Nëse akumuluesi fiton, ju do të merrni një kthim shtesë prej 10% mbi fitimet tuaja!

Termat dhe Kushtet

 • Duhet të jetë 18+ dhe të ketë një llogari aktive Linebet
 • Ju mund të vendosni baste vetëm duke përdorur fonde nga llogaria juaj kryesore
 • Ju nuk jeni në gjendje të përdorni fondet e bonusit për të vendosur baste Acumulator of the Day
 • Ju nuk mund të përdorni një Advancebet për akumuluesin e ditës
 • Përmbajtja e Akumulatorëve nuk mund të ndryshohet
 • Kushtet e plota mund të gjenden në libër sportiv kur jeni të kyçur në llogarinë tuaj