Sign in

Si të ktheheni para në baste me Linebet Cashback

10 maj 2022
phil-lowe
Phil Lowe 10 maj 2022
Share this article
Or copy link
 • Merrni para në bastet tuaja Linebet
 • Deri në $1000 cashback çdo javë është në dispozicion
 • Oferta është e disponueshme për të gjitha bastet e vendosura në librin sportiv!
Linebet Cashback
Lojtarët e regjistruar në Linebet .com mund të marrin para në bastet e tyre sportive çdo javë falë Linebet Cashback.

Linebet është shtëpia e ofertave dhe bonuseve ekskluzive të basteve sportive.

Lojtarët në të gjithë botën po bastojnë çdo ditë në librin sportiv, me baste të drejtpërdrejta në mbi 30,000 ngjarje të ndryshme çdo muaj.

Vendosni bastet tuaja sportive dhe gjithashtu mund të fitoni para në çdo bast që vendosni.

Nëse nuk jeni regjistruar ende, bashkohuni me kodin LinebetNEWBONUS për të marrë ofertën më të madhe të bonusit në dispozicion. Pasi të jeni regjistruar, mund të filloni të kërkoni kthimin e parave menjëherë.

Oferta Linebet Cashback

Është shumë e lehtë të ktheheni para në bastet tuaja.

Thjesht vendosni bastet tuaja sportive si normale dhe do të merrni një shpërblim për kthimin e parave çdo javë. Sa më aktiv të jeni në librin sportiv, aq më shumë kthim parash mund të fitoni.

Deri në 1000 dollarë kthim parash ofrohet çdo javë. Paratë që keni fituar do të kreditohen automatikisht në llogarinë tuaj Linebet çdo të mërkurë.

Bastet e vendosura në çdo sport tjetër përveç ESports kualifikohen për kthim parash dhe ju mund të vendosni ose baste teke ose baste akumuluese për t'u kualifikuar për këtë ofertë.

Për të marrë kthim parash në bastet tuaja, thjesht:

 1. Hyni në llogarinë tuaj në Linebet .com (ose hapni një llogari të re duke përdorur kodin promovues të Linebet NEWBONUS .
 2. Klikoni mbi 'Sporti' dhe gjeni tregun ku dëshironi të bastoni
 3. Vendosni bastet tuaja sportive (me koeficient prej të paktën 1.50 (1/2) për t'u kualifikuar për kthim parash)

Vlera e basteve tuaja gjatë gjithë javës do të llogaritet dhe çdo të mërkurë, llogaria juaj do të kreditohet me 0,3% kthim parash deri në një maksimum prej $1,000

Mund të vini bast në më shumë se 1000 ngjarje sportive çdo ditë në Linebet dhe mund të përdorni librin e sporteve në PC ose në pajisjen tuaj celulare. Mund të vini bast në mbi 40 sporte të ndryshme dhe do të gjeni të disponueshme si baste para ndeshjes ashtu edhe baste live çdo ditë. Bastet para ndeshjes dhe bastet në lojë kualifikohen të gjitha për kthim parash.

Termat dhe Kushtet e Linebet Cashback

 • Duhet të jetë 18+ dhe të ketë një llogari aktive Linebet
 • Cashback javor prej 0.3% llogaritet duke shtuar të gjitha bastet që keni vendosur gjatë javës së kaluar
 • Pagesa minimale e kthimit të parave është 1 $
 • Shuma maksimale e kthimit të parave të gatshme që mund të merrni është 1000 dollarë
 • Cashback do të kreditohet automatikisht në llogarinë tuaj çdo të mërkurë. Shuma përfundimtare do të llogaritet sipas shumës së bastit në bastet e vlefshme të vendosura nga ora 00:00:00 e hënë deri në 23:59:59 të dielën (GMT+7)
 • Për të marrë bonusin, duhet të vendosni një bast në një ngjarje me koeficient të paktën 1.50
 • Kushtet e plota mund të gjenden në libër sportiv kur jeni të kyçur në llogarinë tuaj