Sign in

Bonusi i Linebet ESport s - Merrni kthim parash në bastet tuaja me Kalendarin ESport s

27 qer 2022
john-eastwood
John Eastwood 27 qer 2022
Share this article
Or copy link
 • Kalendari i Bonuseve Linebet ESport s disponueshëm për lojtarët
 • Vini bast në Esports dhe merrni kthim parash çdo ditë
 • Promo kodi ekskluziv i Linebet mund t'ju japë gjithashtu një bonus shtesë prej 30% kur regjistroheni
Linebet ESports Bonus Calendar
Kalendari i Bonusit të Linebet ESports ju lejon të merrni kthim parash në bastet tuaja Esports çdo ditë.

Linebet ka shumë tregje bastesh ESports dhe kur bastni në lojëra të zgjedhura, mund të merrni deri në 30% kthim parash në bastet tuaja!

Kalendari përfshin lojëra të njohura ESport si Dota 2 dhe League of Legends , si dhe versione Rocket League dhe ESport të golfit, kriketit dhe sporteve të tjera.

Kalendari i Linebet ESports përditësohet çdo javë. Këtu janë informacionet mbi ofertat që mund të prisni të gjeni çdo javë kur hyni në llogarinë tuaj Linebet.com :

 • E hënë - 10% kthim parash në bastet Rocket League
 • E martë - 30% kthim parash në bastet ESports Rally
 • E mërkurë - 20% kthim parash në bastet ESports Golf
 • E enjte - 10% kthim parash në bastet League of Legends
 • E premte - 10% kthim parash në bastet ESports Rugby
 • E shtunë - 10% kthim parash në bastet ESports Cricket
 • E diel - 10% kthim parash në bastet Dota

Të gjitha ngjarjet ESports në Linebet transmetohen drejtpërdrejt në internet. Thjesht identifikohuni në llogarinë tuaj për të parë transmetimin e drejtpërdrejtë të Linebet ESports.

Nëse nuk jeni regjistruar ende në këtë faqe bastesh, bashkohuni me Kodi promovues Linebet NEWBONUS për të marrë bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion. Kodi i lejon lojtarët të marrin bonus deri në $130 – 30% më shumë se oferta standarde!

Linebet ESports Cashback

Ja se si të merrni kthim parash në bastin tuaj ESports :

 1. Përdorni lidhjet në këtë faqe për të shkuar në faqen zyrtare të Linebet .
 2. Identifikohu ose regjistrohu duke përdorur kodin promovues të Linebet NEWBONUS .
 3. Pasi të keni hyrë, klikoni në 'Bonus' pastaj 'Kalendari i Bonusit ESports '

Më pas do të shihni informacione për të gjitha ngjarjet e bonusit ESports që do të zhvillohen gjatë javës së ardhshme.

Më pas mund të vendosni baste para ndeshjes ose në lojë. Për të vendosur bastet tuaja para ndeshjes, klikoni butonin 'Vendosni një bast'. Nëse ngjarja po zhvillohet tani, klikoni 'Live' për të vendosur bastet tuaja live!