Sign in
  Aplikacioni Linebet

  Aplikacioni Linebet

  Shkarkoni falas aplikacionin Linebet në pajisjet Android ose iOS

  Aplikacioni Linebet

  • Bastet e aplikacionit celular Linebet
  • Depozitat dhe Tërheqjet
  • Linebet Stream Live
  • Kodi promovues i aplikacionit Linebet
  • Shkarko aplikacionin Linebet
  • Mbështetja e aplikacionit Linebet
  Linebet është një faqe globale bastesh në internet, e disponueshme në PC dhe pajisje celulare në vende të botës. Nëse jeni duke përdorur një telefon celular ose tablet, mund të përdorni platformën e plotë të basteve përmes shfletuesit tuaj celular. Ju gjithashtu mund të shkarkoni aplikacionin celular falas Linebet dhe të përdorni librin sportiv, kazinonë online dhe produkte të tjera të disponueshme.

  Mund ta shkarkoni falas aplikacionin Linebet për Android pasi të jeni regjistruar. Për të marrë aplikacionin, identifikohuni në llogarinë tuaj dhe më pas prekni "Aplikacionet për celular" për të hyrë në shkarkimin e apk të aplikacionit Linebet për pajisjet Android. Thjesht prekni ikonën Android dhe shkarkimi do të fillojë menjëherë.

  Aplikacioni ju lejon të përdorni të gjitha fushat e faqes së internetit Linebet . Mund të vendosni baste sportive, të shijoni transmetime të drejtpërdrejta, të hyni në kazino në internet, të luani lojëra, të depozitoni dhe tërhiqni fonde dhe të merrni mbështetjen e klientit.

  Nëse jeni duke përdorur një iPad ose iPhone, një shkarkim i aplikacionit Linebet iOS ofrohet në dyqanin e aplikacioneve.

  Bastet e aplikacionit celular Linebet

  Aplikacioni celular Linebet ju lejon të bastni mbi 40 sporte të ndryshme, si dhe ngjarje të tilla si politika dhe financat. Ju mund të bastni për çdo sport kryesor në Librin e Linebet , me mbi 1000 ngjarje për të bastuar çdo ditë.

  Aplikacioni Linebet ju lejon të bastni në ngjarje si para ndeshjes ashtu edhe gjatë lojës, me baste të disponueshme për sporte si futbolli, tenisi, bejsbolli, basketbolli, pingpong, Formula 1, UFC dhe shumë të tjera.

  Bastet esports Linebet ofrohen gjithashtu përmes aplikacionit, si dhe transmetimi i drejtpërdrejtë.

  Depozitat dhe Tërheqjet

  Ju mund të depozitoni fonde në llogarinë tuaj në mbi 100 monedha të ndryshme duke përfshirë euro, rupi, dollarë amerikanë, dollarë kanadezë, rubla dhe Real Brazilian.

  Mund të depozitoni dhe tërhiqni duke përdorur kartat e kreditit dhe kartat e debitit, si dhe kuletat elektronike si Neteller dhe Skrill, sistemet e pagesave celulare dhe kripto. Bitcoin dhe mbi 20 kriptovaluta të tjera pranohen.

  Linebet Stream Live

  Shërbimi i transmetimit të drejtpërdrejtë Linebet ju lejon të shikoni sporte drejtpërdrejt në kompjuterin ose pajisjen e tyre celulare çdo ditë.

  Transmetimi i drejtpërdrejtë është i disponueshëm në Linebet për një sërë sportesh, duke përfshirë futbollin, tenisin, basketbollin, garat me kuaj, hokej mbi akull, kriket, regbi dhe shigjeta. Qindra lojëra esports transmetohen drejtpërdrejt çdo ditë gjithashtu. Aplikacioni celular Linebet ofron akses të plotë në këtë shërbim - gjithçka që ju nevojitet është një llogari aktive për të parë falas sportin e transmetimit live!

  Kodi promovues i aplikacionit Linebet

  Lojtarët e rinj mund të përdorin kodin promovues të Linebet NEWBONUS kur bashkohen për të marrë një bonus ekskluziv të mirëseardhjes.

  Kodi NEWBONUS zhbllokon aksesin në bonusin më të madh të disponueshëm kur hapni një llogari, me lojtarët e rinj të shpërblyer me një bonus depozite 130% me vlerë deri në $/130 € në librin sportiv. Kodi do t'ju marrë deri në 1500 € bonus në kazino.

  Pasi të regjistroheni, mund të shkarkoni aplikacionin celular.

  Për tu regjistruar:

  1. Përdorni lidhjet në këtë faqe për të hyrë në faqen zyrtare të Linebet .
  2. Prekni butonin "Regjistrimi" dhe jepni numrin tuaj celular ose adresën e emailit. Ju gjithashtu mund të bashkoheni duke përdorur një llogari të mediave sociale, ose mund të përdorni metodën 'One-Click' për të krijuar shpejt llogarinë tuaj në më pak se 20 sekonda.
  3. Futni kodin tuaj promocional. Kur pyeteni nëse keni një kod, shkruani kodin NEWBONUS . Duke përdorur këtë kod, ju mund të kualifikoheni për ofertën maksimale të bonusit.

  Llogaria juaj e re tani është e hapur dhe ju mund të kërkoni bonusin tuaj dhe gjithashtu të shkarkoni aplikacionin falas Linebet .

  Për të marrë bonusin:

  • Hyni në llogarinë tuaj të re
  • Sigurohuni që të vendosni kodin NEWBONUS kur ju pyesni nëse keni një kod promocional
  • Bëni depozitën tuaj të parë me para reale

  Pasi ta keni bërë këtë, bonusi juaj i depozitës prej 130% do të kreditohet në llogarinë tuaj sportive ose të kazinosë!

  Më pas mund të shkarkoni aplikacionin Linebet .

  Shkarko aplikacionin Linebet

  Për të shkarkuar aplikacionin celular Linebet në pajisjen tuaj, thjesht:

  • Hyni në llogarinë tuaj Linebet duke përdorur pajisjen tuaj celulare
  • Klikoni në butonin "Aplikacione për celular".
  • Do të shihni një logo Android. Klikoni mbi të nëse dëshironi të shkarkoni aplikacionin Linebet apk
  • Shkarkimi do të fillojë menjëherë
  • Nëse jeni në një iPhone ose iPad, shkoni te App Store për të shkarkuar aplikacionin Linebet iOS

  Pasi të instalohet, aplikacioni do t'ju ofrojë akses të plotë në të gjitha fushat e Linebet dhe kazinosë.

  Mbështetja e aplikacionit Linebet

  Mbështetja e plotë e klientit ofrohet përmes aplikacionit celular Linebet , me mbështetjen e drejtpërdrejtë të disponueshme 24 orë në ditë në shumë gjuhë.

  Mund të flisni me një agjent nëse përdorni opsionin Live Chat, ndërkohë që mund të kontaktoni edhe mbështetjen e klientit duke përdorur formularin e kontaktit me email.