Sign in

Luaj në Linebet

Po kërkoni të luani në Linebet ? Ky është faqja e duhur. Regjistrohu dhe bast.

Tema e parazgjedhur


Linebet Sports


linebet sports

Linebet ofron baste në më shumë se 30 sporte të ndryshme. Çdo ditë do të gjeni mijëra tregje të ndryshme të basteve sportive në dispozicion, duke përfshirë bastet live në lojë.

Përveçse janë në gjendje të bastojnë në sporte të tilla si futbolli, kriket, tenis, basketboll, UFC dhe shumë të tjera, lojtarët gjithashtu mund të bastojnë në qindra ngjarje të ndryshme eSports çdo ditë.

Kazino Linebet

Luaj në kazino online Linebet dhe zgjidh nga mijëra lojëra të ndryshme. Ju mund të luani të gjitha lojërat më të mira të kazinosë nga ofruesit më të mirë të programeve kompjuterike në botë.

Kazinoja Linebet ofron lojëra elektronike dhe lojëra tavoline në internet, si dhe blackjack, ruletë, bingo dhe më shumë.

Identifikohu për të parë të gjitha lojërat dhe promovimet e disponueshme. Nëse je i ri në kazino, mund të marrësh rrotullime dhe freeroll falas kur të regjistrohesh!

linebet casino

Transmetim i drejtpërdrejtë i Linebet


linebet livestream

Shijoni transmetimin e drejtpërdrejtë çdo ditë në Linebet . Hyni në llogarinë tuaj dhe shikoni sportin e transmetimit të drejtpërdrejtë. Të gjitha transmetimet e drejtpërdrejta të disponueshme mund të shikohen duke klikuar në çdo ngjarje bastesh që ka një ikonë televizive pranë tij, me sportin live të disponueshëm për transmetim drejtpërdrejt në kompjuterin ose pajisjen tuaj celulare.

Lojtarët Linebet mund të shikojnë transmetime të drejtpërdrejta të shumë sporteve duke përfshirë futbollin, tenisin, basketbollin, hokej mbi akull dhe eSports.

Kodi promovues i Linebet NEWBONUS mund të përdoret në të gjitha produktet Linebet . Përdorni kodin kur regjistroheni për të marrë bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion.

Faqja e internetit Linebet

Kodi promovues i Linebet është NEWBONUS .

Lojtarët e rinj duhet të përdorin kodin NEWBONUS kur hapin një llogari për të kërkuar ofertën më të madhe të bonusit. Deri në $1500 bonus është në dispozicion kur regjistroheni.

Kodi promocional u lejon lojtarëve të rinj të marrin bonusin e basteve sportive deri në 130 dollarë. Ky është 30% bonus shtesë në krahasim me ofertën standarde të lojtarit të ri.

Në kazino, kodi promovues i Linebet NEWBONUS u lejon lojtarëve të rinj të marrin bonus deri në 1500 dollarë, plus 150 rrotullime falas.

Përmbledhja e kodit të promovimit të Linebet


Markë
Kod promocional
Vlera e bonusit
Linebet Sports NEWBONUS 130 dollarë
Kazino Linebet NEWBONUS 1500 $ + 150 rrotullime falas

Bonusi i mirëseardhjes Linebet është shumë i lehtë për t'u kërkuar.

Kur hyni në faqen zyrtare Linebet , do të shihni një buton 'Regjistrimi'. Klikoni mbi të dhe zgjidhni të regjistroheni duke përdorur adresën tuaj të emailit, numrin celular ose detajet e mediave sociale.

Kur pyeteni në formularin e shkurtër të regjistrimit nëse keni një kod promocional, shkruani kodin NEWBONUS .
Pasi të jeni regjistruar, atëherë mund të kërkoni bonusin tuaj!

Për të marrë bonusin, duhet të bëni depozitën tuaj të parë. Duke përdorur kodin NEWBONUS , ju do të merrni një bonus depozite 100% në librin sportiv, ose të parin nga katër bonuset e depozitave nëse zgjidhni bonusin e kazinosë.

Duhet më pak se një minutë për të plotësuar formularin e regjistrimit dhe për të bërë një depozitë, dhe pasi ta keni bërë këtë, mund të filloni të vendosni bastet tuaja.

Kodi i bonusit Linebet NEWBONUS duhet të përdoret kur hapni një llogari në mënyrë që të merrni këtë bonus ekskluziv të mirëseardhjes. Hapni një llogari duke përdorur këtë kod dhe pjesa e parë e bonusit tuaj mund të jetë në llogarinë tuaj të re në vetëm pak minuta nga tani.