Sign in
  Kazino Linebet

  Kazino Linebet

  Hyni në kazinonë online Linebet dhe merrni bonusin tuaj të kazinosë kur regjistroheni.

  Linebet Kazino Online

  • Slots Linebet
  • Lojëra Linebet
  • Si të përdorni kodin promovues të Linebet
  • Si të kërkoni bonusin e kazinosë Linebet
  Kazinoja online L inebet ka mijëra lojëra kazino për të zgjedhur, si dhe tavolinat më të mira të tregtarëve të drejtpërdrejtë që do të gjeni në çdo kazino në internet. Kodi promovues i Linebet NEWBONUS lejon lojtarëve të rinj të provojnë kazinonë me një bonus mirëseardhjeje me vlerë deri në 1500 €, plus lojtarët e rinj mund të kërkojnë gjithashtu 150 rrotullime falas.

  Lojtarët në Linebet shijojnë lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë, lojëra elektronike dhe lojëra tavoline, me titujt kryesorë me ofruesit më të mirë të programeve kompjuterike në industri, duke përfshirë Betsoft , Irondog dhe Playson .

  Slots Linebet

  Kazinoja në internet në Linebet ka shumë lojëra elektronike nga të cilat mund të zgjidhni. Ka më shumë se 2000 lojëra elektronike për të luajtur!

  Disa nga lojërat slot më të njohura përfshijnë:

  • Prince of Persia
  • Wacky Monkey
  • Feather of the Nite
  • Juicy Fruits
  • Hyper Star
  • Book of Tattoo

  Lojërat ofrohen nga mbi 100 operatorë kryesorë. Të gjithë nga emrat e njohur si Betsoft dhe Pragmatic, e deri te zhvilluesit më të rinj si Betixon janë të prirur t'i bëjnë lojërat e tyre të disponueshme në këtë kazino.

  Lojëra Linebet

  Shumë lojëra online ofrohen kur bashkoheni Linebet . Ju do të gjeni lojëra tavoline nga 21 deri në ruletë të disponueshme kur të identifikoheni, plus mund të shijoni gjithashtu pokerin në internet dhe lojërat e njohura të Gjuetisë dhe Peshkimit.

  Regjistrohu dhe mund të hysh edhe në shortin e Linebet , ku do të hidhet një short ditor.

  Si të përdorni kodin promovues të Linebet

  Hapni një llogari dhe mund të filloni të luani lojëra kazinoje në internet dhe duke përdorur kodin promovues të Linebet NEWBONUS mund të merrni një bonus me vlerë deri në 1500 € ose ekuivalentin e monedhës.

  Regjistrimi zgjat më pak se një minutë, dhe këtu është një udhëzues i shpejtë se si të bashkoheni në kazino:

  1. Shkoni në Linebet .com duke përdorur këtë lidhje të sigurt. Ju çon direkt në kazinonë Linebet në internet
  2. Krijoni një llogari duke klikuar në butonin "Regjistrimi".
  3. Formulari i shkurtër i regjistrimit pyet nëse keni një kod promocional. Në kuti, shkruani kodin NEWBONUS .

  Pasi të regjistroheni, do të identifikoheni automatikisht në llogarinë tuaj të re dhe mund të kërkoni bonusin tuaj të kazinosë.

  Si të kërkoni bonusin e kazinosë Linebet

  Pasi të keni hapur llogarinë tuaj të re, mund të merrni bonusin tuaj të kazinosë. Kjo është e shpejtë dhe e lehtë për t'u pretenduar. Ja çfarë duhet bërë:

  • Sigurohuni që jeni identifikuar në llogarinë tuaj të re Linebet
  • Zgjidhni "Depozitë" dhe zgjidhni një mënyrë pagese nga një prej opsioneve të shumta të disponueshme, si dhe monedhën me të cilën dëshironi të luani
  • Futni kodin NEWBONUS kur ju pyesni nëse keni një kod promocional
  • Zgjidhni sa para dëshironi të depozitoni
  • Më pas do të merrni bonusin tuaj!

  Bonusi i kazinosë është i ndarë në katër pjesë, secila vjen me rrotullime falas të kazinosë. Bonusi kreditohet në llogarinë tuaj si më poshtë:

  Depozita e parë: 100% bonus depozite deri në 300 € + 30 rrotullime falas
  Depozita e dytë: 50% bonus depozite deri në 350 € + 35 rrotullime falas
  Depozita e tretë: 25% bonus depozite deri në 400 € + 40 rrotullime falas
  Depozita e katërt: 25% bonus depozite deri në 450 € + 45 rrotullime falas

  Mund të kërkohet 1500 € bonus kazinoje në total, si dhe 150 rrotullime falas.