Sign in
  Linebet

  Linebet

  Hyni në Librin Sportiv të Linebet dhe merrni bastin tuaj falas kur regjistroheni.

  • Linebet
  • Karakteristikat e basteve sportive Linebet
  • Bonus Sportiv Linebet
  Linebet ofron baste sportive online në mbi 1000 ngjarje të ndryshme sportive çdo ditë.

  Lojtarët këtu mund të hyjnë në baste para ndeshjes dhe të drejtpërdrejta në lojë në mbi 40 sporte të ndryshme çdo ditë. Ju gjithashtu mund të shijoni baste esports, si dhe baste në ngjarje jo sportive si politika dhe tregjet financiare.

  Pasi të keni hapur një llogari, mund të filloni të vendosni baste. Lojtarët e rinj mund të marrin bonus deri në €/$130 duke përdorur kodin promovues të Linebet NEWBONUS kur bashkohen.

  Ju mund të bastni në çdo ngjarje të madhe sportive, me një gamë të madhe dhe të larmishme të tregjeve të basteve të disponueshme për të gjitha sportet.

  Bastet në futboll, tenis, basketboll, bejsboll, kriket dhe sporte të tjera ofrohen çdo ditë, ndërsa Cyberline ju lejon të përdorni shërbimin e shkëlqyer të basteve esports Linebet , ku mund të bastoni në qindra lojëra esports çdo ditë dhe të shijoni transmetime të drejtpërdrejta esports.

  Ju mund të bastoni drejtpërdrejt në shumë sporte, ndërsa shërbimi i transmetimit të drejtpërdrejtë të Linebet lejon lojtarët e regjistruar të shikojnë sportin e transmetimit të drejtpërdrejtë çdo ditë.

  Linebet

  Bastet sportive Linebet ofrohen në celular ose desktop. Ju mund të përdorni librin sportiv duke përdorur shfletuesin tuaj ose shfletuesin celular, ndërsa një aplikacion falas Linebet është i disponueshëm për t'u shkarkuar kur regjistroheni.

  Vendosja e një basti është shumë e lehtë. Kur shkoni te libri sportiv, do të shihni një listë të të gjitha sporteve dhe ngjarjeve të disponueshme për të bastuar.

  Nëse prekni një sport, mund të shihni të gjitha ngjarjet e disponueshme të basteve. Prekni ngjarjen për të cilën dëshironi të vini bast për të parë të gjitha tregjet që lidhen me atë ngjarje.

  Më pas mund të shikoni tregjet e disponueshme dhe shanset aktuale. Nga këtu, ju mund të shtoni përzgjedhjen në fletën tuaj të bastit. Pasi ta keni bërë këtë, mund të vendosni se sa dëshironi të vini bast (aksionet tuaja) dhe të konfirmoni bastin.

  Në Linebet do të gjeni:

  • Live: Prekni "Live" për të parë të gjitha lojërat e disponueshme në lojë për të cilat mund të bastni, si dhe ngjarjet e ardhshme të basteve live.
  • Sporti i transmetimit të drejtpërdrejtë: Shiko transmetime të drejtpërdrejta falas, me qindra ngjarje të ndryshme sportive të disponueshme për t'u transmetuar drejtpërdrejt në pajisjen tuaj çdo ditë.
  • Sportet virtuale: Bast në sportet virtuale çdo ditë, me futboll, tenis, golf, gara me kuaj dhe lojëra motorsportesh të disponueshme.

  Ju gjithashtu mund të aksesoni shpejt produktet e tjera të Linebet përmes Librit të Sporteve, duke përfshirë:

  • Cyberline: Qasuni në bastet esports Linebet , me transmetim të drejtpërdrejtë të disponueshëm gjithashtu
  • Kazino: Zgjidhni nga mbi 5000 lojëra dhe lojëra elektronike të kazinosë në internet
  • Kazino drejtpërdrejt: Luaj lojëra kazino me tregtarë të drejtpërdrejtë
  • Lojëra: Luaj lojëra tavoline, lojëra me letra, lojëra aviator, gjueti dhe peshkim dhe më shumë!
  • Poker: Luaj lojëra pokeri në internet kundër lojtarëve të tjerë të Linebet
  • Lotaria: Blini një biletë me fat dhe hyni në shortin e përditshëm të lotarisë Linebet !

  Karakteristikat e basteve sportive Linebet

  • Shanse të shkëlqyera për të gjitha sportet e disponueshme
  • Mbi 40 sporte për të bastuar
  • Një përzgjedhje e madhe e tregjeve të basteve
  • Transmetim direkt
  • Bast në lojë
  • Baste të shkëlqyera eSports
  • Tërheqje të shpejta
  • Mbështetje për klientët 24 orë
  • Aplikacioni celular

  Bonus Sportiv Linebet

  Kodi promovues i Linebet është NEWBONUS . Ky kod i lejon lojtarët e rinj të marrin një bonus ekskluziv të mirëseardhjes deri në 130 $/€ ose ekuivalentin e monedhës – 30% më shumë se bonusi standard i disponueshëm nëse nuk e përdorni këtë kod.

  Për të hapur një llogari:

  1. Përdorni lidhjet në këtë faqe për të shkuar në faqen zyrtare të Linebet .
  2. Prekni butonin 'Regjistrim' dhe plotësoni formularin e shkurtër. Mund të regjistroheni duke përdorur numrin tuaj celular, adresën e emailit ose llogarinë e mediave sociale. Duhet më pak se një minutë për të hapur një llogari.
  3. Kur pyeteni nëse keni një kod promocional, shkruani kodin NEWBONUS . Ky kod ju lejon të merrni bonusin më të madh.

  Për të kërkuar bonusin:

  • Hyni në llogarinë tuaj të re
  • Sigurohuni që keni përdorur kodin NEWBONUS kur ju pyesni nëse keni një kod promocional
  • Bëni depozitën tuaj të parë me para reale
  • Më pas do të merrni një bonus depozite prej 130% me vlerë deri në 130 €/$

  Përndryshe, përdorni kodin NEWBONUS në kazinonë Linebet për të marrë deri në 1500 € para bonus.

  Lojtarët e Linebet kanë shumë zgjedhje kur bëhet fjalë për opsionet e pagesës. Ju mund të përdorni Visa, Mastercard , eWallets ose Transfer Bankare për të depozituar në llogarinë tuaj. Ju gjithashtu mund të bastni me Bitcoin dhe shumë kriptovaluta të tjera në Linebet , duke përfshirë Dogecoin , Ethereum dhe Litecoin .