Sign in
  Regjistrimi Linebet

  Regjistrimi Linebet

  Informacioni i regjistrimit të Linebet - Si të shkoni në faqen zyrtare të internetit Linebet dhe të përdorni librin sportiv dhe kazinonë në vendin tuaj.

  • Informacioni i faqes së internetit Linebet
  • Hapni një llogari në Linebet
  • Hyrja në Linebet
  • Aplikacioni Linebet
  • Bonusi i Linebet
  • Metodat e pagesës në Linebet
  • Pyetjet e shpeshta për regjistrimin e Linebet
  Linebet.com mund të aksesohet nga e gjithë bota, duke ofruar baste sportive në internet dhe lojëra kazino.

  Mijëra lojtarë janë aktivë në këtë faqe bastesh në internet çdo ditë, me mbi 1000 ngjarje sportive të disponueshme për të bastuar çdo ditë dhe mijëra lojëra të ndryshme kazino të disponueshme.

  Linebet ka një licencë Curacao dhe është i disponueshëm në Evropë, Azi, Amerikën Latine dhe gjetkë, duke ofruar baste sportive në internet, transmetim të drejtpërdrejtë, lojëra kazino, poker dhe shumë më tepër.

  Informacioni i faqes së internetit Linebet


  Kompania Linebet
  Produktet Baste sportive, Kazino, Kazino Live, Cyberline, Poker, Sporte Virtuale, Lotari, Aviator
  Kod promocional NEWBONUS ( DESIBETS për lojtarët në Indi)
  Bonusi i depozitës 100%
  Vlera e bonusit $/€130 (Sport) / 1500€ (kazino)
  Liçensë Curacao
  E themeluar 2007
  Monedhat Mbi 100 duke përfshirë euro, dollarë amerikanë, rupi indiane, franga zvicerane, jen japonez, paund britanik, real brazilian, taka të Bangladeshit dhe randin e Afrikës së Jugut.
  Kriptovalutat po
  Gjuhët Mbi 50 duke përfshirë anglisht, gjermanisht, spanjisht, portugalisht, rusisht, ukrainisht, frëngjisht, italisht, hindisht dhe turqisht
  Aplikacioni Po – Shkarkoni në Android dhe iOS. Shfletuesi celular/klienti i kompjuterit është gjithashtu i disponueshëm
  Transmetim direkt po
  Mbështetje e drejtpërdrejtë po

  Hapni një llogari në Linebet

  Për të vendosur bets sportive ose për të luajtur lojëra kazino, duhet të hapni një llogari.

  Është e lehtë për të hyrë Linebet . Përdorni lidhjet në këtë faqe për të shkuar direkt në faqen zyrtare të internetit Linebet ku mund të identifikoheni dhe të hyni në libër sportiv, kazino online dhe produkte të tjera të disponueshme.

  Ka disa mënyra për të hapur llogarinë tuaj të basteve në Linebet , siç shpjegohet më poshtë:

  1. Regjistrim i shpejtë dhe i lehtë 'Me Një Klik'. Regjistrohuni në Linebet.com nëpërmjet kësaj lidhjeje dhe klikoni butonin 'Regjistrim' për të hapur shpejt një llogari. Zgjidhni vendin tuaj dhe monedhën e preferuar, më pas futni kodin promovues NEWBONUS kur të pyeteni nëse keni një kod.

   Përdorimi i këtij kodi ju merr një bonus ekskluziv depozite 100% kur bëni depozitën tuaj të parë, me bonus deri në 130 €/$ (ose ekuivalentin e monedhës) të disponueshme.

  2. Regjistrohuni duke përdorur numrin tuaj të telefonit celular. Ndiqni lidhjet në këtë faqe, më pas futni numrin tuaj celular. Ju do të jeni në gjendje të depozitoni dhe vendosni bets tuaja menjëherë. Përsëri, kodi promovues i Linebet NEWBONUS do t'ju marrë një bonus sportiv me vlerë deri në 130 €/$, ndërsa kodi mund të përdoret për të marrë një bonus kazino me vlerë deri në 1500 €.

  3. Regjistrohu përmes mediave sociale. Ju mund të hapni shpejt llogarinë tuaj të basteve duke lidhur llogarinë tuaj në Google , Telegram ose Facebook me Linebet .

  Pavarësisht se cilën metodë zgjidhni, përdorni kodin promovues NEWBONUS për të marrë bonusin tuaj ekskluziv.

  Hyrja në Linebet

  Pasi të keni hapur llogarinë tuaj, shkoni në faqen zyrtare të internetit Linebet dhe identifikohuni. Ju mund të hyni në llogarinë tuaj të re duke përdorur lidhjet në këtë faqe. Futni të dhënat tuaja të hyrjes, ose nëse jeni regjistruar nëpërmjet një rrjeti social, klikoni në ikonën e platformës së mediave sociale që keni përdorur. Më pas do të identifikoheni dhe mund të filloni të vendosni bets sportive, të luani në kazinonë Linebet ose të shijoni produktet e tjera të disponueshme këtu.

  Aplikacioni Linebet

  Shkarkimi i aplikacionit Linebet është i disponueshëm për PC dhe pajisje celulare. Nëse jeni në një telefon celular ose tabletë, mund të përdorni platformën e plotë të basteve përmes shfletuesit tuaj celular. Mund të shkarkoni gjithashtu apk të aplikacionit Linebet në pajisjen tuaj Android .

  Pasi të keni hapur llogarinë tuaj, mund të shkarkoni aplikacionin celular Linebet për Android. Për të marrë aplikacionin, identifikohuni në llogarinë tuaj më pas prekni 'Aplikacionet për celular' për të marrë skedarin apk të aplikacionit Linebet për pajisjet Android . Përndryshe, mund të futni numrin tuaj celular për të marrë një lidhje me aplikacionin përmes SMS.

  Aplikacioni celular Linebet ju lejon të përdorni të gjitha fushat e faqes së internetit Linebet . Duke përdorur aplikacionin, mund të shikoni transmetimin e drejtpërdrejtë Linebet , të shihni të gjitha shanset e basteve dhe rezultatet në lojë të përditësuara drejtpërdrejt, të bëni një depozitë, të hyni në historikun tuaj të basteve dhe të merrni mbështetje të drejtpërdrejtë të klientit.

  Bonusi i Linebet 2024

  Kodi promovues i Linebet NEWBONUS u lejon lojtarëve të rinj të marrin bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion. Kodi mund të përdoret në librin sportiv për të marrë bonus deri në 130 dollarë, ose në kazino online për të marrë një bonus me vlerë deri në 1500 € ose ekuivalentin e monedhës. Kodi NEWBONUS zhbllokon 30% bonus shtesë se oferta standarde.

  Ja si e merrni bonusin:

  1. Regjistrohuni në Linebet duke përdorur lidhjet në këtë faqe për të hyrë në faqen e tyre zyrtare.
  2. Hapni një llogari duke përdorur adresën tuaj të emailit, numrin tuaj celular ose rrjetin e mediave sociale siç përshkruhet në këtë faqe.
  3. Kur ju pyesni nëse keni një kod promocional Linebet , shkruani kodin NEWBONUS .

  Pasi ta keni bërë këtë, bëni depozitën tuaj të parë të parave reale për të marrë bonusin tuaj. Ju do të merrni një bonus depozite 100% në librin sportiv duke përdorur këtë kod, me deri në $/€130 në dispozicion. Mund të kërkohet deri në 1500 € bonus kazino, si dhe 150 rrotullime falas të kazinosë.

  Kodi NEWBONUS mund të përdoret në të gjithë faqen e internetit Linebet , duke i lejuar lojtarët të përdorin bonusin në baste sportive, lojëra kazino dhe shumë produkte të tjera të disponueshme.

  Metodat e pagesës Linebet

  Kur regjistroheni në Linebet ju mund të financoni llogarinë tuaj në shumë mënyra të ndryshme.

  Disa metoda depozitimi mund të ndryshojnë në varësi të vendit ku jetoni, por ju mund të depozitoni dhe tërhiqni duke përdorur shumë opsione të njohura pagese.

  Metodat popullore të pagesës Linebet përfshijnë:

  • Kartat e kreditit dhe kartat e debitit ( Visa dhe Mastercard )
  • Bitcoin , Dogecoin , Ethereum , Litecoin dhe monedha të tjera kripto
  • Skrill , Neteller , ecoPayz dhe kuleta të tjera eWallets

  Ju gjithashtu mund të financoni llogarinë tuaj të basteve përmes transfertës bankare, ndërsa opsione të tjera të ndryshme pagese janë të disponueshme.

  Depozitat janë të menjëhershme dhe shumica dërrmuese e kërkesave për tërheqje përpunohen shumë shpejt.

  Ju do të gjeni një listë të plotë të të gjitha mënyrave të disponueshme të pagesës kur të identifikoheni në llogarinë tuaj dhe të vizitoni arkëtarin.

  Pyetjet e shpeshta për regjistrimin e Linebet

  Si të krijoj një llogari Linebet ?

  Shkoni në faqen zyrtare Linebet dhe klikoni butonin 'Regjistrimi'.

  Ju mund të krijoni llogarinë tuaj në disa mënyra, duke përfshirë:

  Regjistrimi me 'një klikim': Zgjidhni vendin tuaj dhe monedhën e preferuar, më pas futni kodin promovues NEWBONUS kur të pyeteni nëse keni një kod.

  Regjistrohu me celular: Ndiqni lidhjet në këtë faqe, më pas klikoni 'Regjistrim' dhe shkruani numrin tuaj celular. Ju do të jeni në gjendje të depozitoni dhe vendosni bets tuaja menjëherë.

  Regjistrohuni përmes mediave sociale duke lidhur shpejt llogarinë tuaj të Google , Telegram ose Facebook me Linebet.

  Si mund të aksesoj hyrjen Linebet ?

  Shkoni në faqen zyrtare Linebet dhe klikoni butonin 'Identifikohu'. Ju mund të hyni në llogarinë tuaj duke përdorur lidhjet në këtë faqe.

  Thjesht shkruani të dhënat tuaja të hyrjes, ose nëse jeni regjistruar nëpërmjet një rrjeti social, klikoni në ikonën e platformës së mediave sociale që keni përdorur.

  Më pas do të identifikoheni dhe mund të filloni të vendosni baste.

  Cili është kodi promovues Linebet ?

  Ne rekomandojmë përdorimin e kodit Linebet NEWBONUS kur regjistroni llogarinë tuaj të re. Duke përdorur këtë kod ju do të merrni bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion.