Sign in
  Transmetim i drejtpërdrejtë Linebet

  Transmetim i drejtpërdrejtë Linebet

  Hyni në shërbimin Linebet Live Streaming dhe shikoni sportin live falas kur regjistroheni.

  Transmetim i drejtpërdrejtë Linebet

  • Transmetim i drejtpërdrejtë Linebet Falas
  • Kushtet dhe rregullat e transmetimit të drejtpërdrejtë Linebet
  • Rregullat e Bonusit Linebet
  • Rreth Linebet
  Shijoni sportet e transmetimit të drejtpërdrejtë kur hyni në llogarinë tuaj Linebet .

  Bastet për mbi 40 sporte ofrohen çdo ditë në Sportsbook, dhe shërbimi i transmetimit të drejtpërdrejtë Linebet i lejon lojtarët të shikojnë edhe sportin e transmetimit të drejtpërdrejtë.

  Libri i Linebet është i disponueshëm në shumë vende dhe në shumë gjuhë. Bastet e drejtpërdrejta janë të disponueshme në shumicën e sporteve, dhe për lojtarët që duan të shikojnë dhe të bastojnë sportin drejtpërdrejt, transmetimi i drejtpërdrejtë i Linebet ju lejon të shikoni një lojë ndërsa bëni baste në të njëjtën kohë.

  Transmetimi i drejtpërdrejtë është i disponueshëm në një numër sportesh, duke përfshirë futbollin, tenisin, basketbollin, garat me kuaj, hokej mbi akull, kriket dhe regbi.

  Ju gjithashtu mund të transmetoni drejtpërdrejt esports. Ju mund të shikoni shumë lojëra të ndryshme esports që transmetohen drejtpërdrejt, me League of Legends , Counter Strike , FIFA , Dota , SEGA Football , WWE Battlegrounds , Tekken , Subway Surfers , Angry Birds dhe të tjera të disponueshme.

  Transmetim i drejtpërdrejtë Linebet Falas

  Linebet është në dispozicion në shumë vende të botës. Për të shijuar transmetimin e drejtpërdrejtë falas, gjithçka që ju nevojitet është një llogari.

  Ju nuk keni nevojë të vendosni një bast për të parë një transmetim të drejtpërdrejtë, por nëse dëshironi të vendosni baste sportive, duke përdorur kodin promovues të Linebet NEWBONUS kur regjistroheni, mund të merrni një bonus ekskluziv depozite prej 130% me vlerë deri në 130 dollarë – 30% më shumë se oferta standarde.

  Ja se si të hapni një llogari dhe të përdorni transmetimet e drejtpërdrejta:

  • Përdorni lidhjet në këtë faqe për të hyrë në faqen e internetit Linebet .
  • Prekni butonin "Regjistrimi" dhe jepni numrin tuaj celular ose adresën e emailit. Përndryshe, ju mund të regjistroheni duke përdorur metodën super të shpejtë 'One-click' e cila zgjat më pak se 20 sekonda.
  • Zgjidhni vendin ku jetoni dhe monedhën me të cilën dëshironi të përdorni për të depozituar.
  • Kur pyeteni nëse keni një kod promocional, shkruani kodin NEWBONUS . Si lojtar i ri, kodi ju merr bonusin më të madh të disponueshëm për t'u bashkuar.

  Pasi të regjistroheni, hyni në llogarinë tuaj dhe zgjidhni një metodë depozitimi. Ju mund të zgjidhni Visa, Mastercard , Bitcoin dhe shumë kriptovaluta të tjera, kuleta elektronike si Neteller ose Skrill, ose Transfertë Bankare. Pasi ta keni bërë këtë, atëherë mund të përdorni menjëherë shërbimin e transmetimit të drejtpërdrejtë të Linebet pa vënë asnjë bast në atë ngjarje.

  Do të gjeni qindra transmetime të drejtpërdrejta të disponueshme çdo ditë dhe mund t'i shikoni në desktop ose celular, me sportin e transmetimit të drejtpërdrejtë të disponueshëm në kompjuterin tuaj, pajisjen Android ose iOS.

  Kushtet dhe rregullat e transmetimit të drejtpërdrejtë Linebet

  • Transmetimi i drejtpërdrejtë është i disponueshëm për të gjithë përdoruesit e regjistruar që kanë bërë një depozitë me para reale
  • Depozitat mund të jenë nga 1 €/$ ose ekuivalenti i monedhës (shuma minimale e depozitës mund të bazohet në vendndodhjen tuaj dhe mënyrën e pagesës)
  • Transmetimi i drejtpërdrejtë është i disponueshëm në të gjitha vendet ku Linebet është i disponueshëm
  • Kushtet e plota mund të gjenden kur qaseni në libër sportiv

  Rregullat e Bonusit Linebet

  Lojtarët e rinj mund të kërkojnë një bonus bujar mirëseardhjeje kur bashkohen me Linebet .

  Kodi promovues i Linebet NEWBONUS lejon lojtarëve të rinj të marrin deri në 130 $/€ bonus në librin sportiv – 30% më shumë se oferta standarde. Këtu është një udhëzues i shpejtë për të marrë bonusin:

  • Hyni në llogarinë tuaj Linebet (nëse ende nuk keni hapur një llogari, shihni udhëzuesin hap pas hapi të thjeshtë për t'u ndjekur në këtë faqe)
  • Përdorni kodin NEWBONUS kur ju pyesni nëse keni një kod promocional
  • Bëni depozitën tuaj të parë me para reale duke përdorur një nga shumë mënyrat e pranuara të pagesës

  Ju do të merrni një bonus depozite prej 130%, duke përfshirë një shtesë 30% për përdorimin e kodit NEWBONUS . Mund të kërkohet deri në 130 €/$ bonus sportiv kur përdorni këtë kod.

  Informacione Linebet

  Linebet është një faqe bastesh në internet që ofron baste sportive për lojtarët në vende të botës. Lojtarët gjithashtu mund të shijojnë një kazino online, të luajnë poker dhe shumë lojëra të tjera.

  Përveç ofrimit të transmetimit të drejtpërdrejtë, ju mund të bastoni mbi 40 sporte të ndryshme në këtë libër sportiv.

  Libri i sporteve dhe kazino është i disponueshëm në mbi 30 gjuhë të ndryshme, ndërsa mbështetja e klientit është në dispozicion 24 orë në ditë.

  Linebet ka një licencë Curacao dhe pranon lojtarë nga vende në Evropë, Afrikë, Azi, Amerikë Latine dhe gjetkë.