Sign in
  Kodi Promocional Linebet

  Kodi Promocional Linebet

  Informacioni i kodit promocional Linebet - merrni bonusin më të mirë të mirëseardhjes kur përdorni këtë kod

  • Kodi Promocional i Linebet
  • Bonusi i Linebet
  • Rreth Linebet
  Linebet ofron baste sportive, lojëra kazino në internet, poker dhe më shumë për lojtarët në të gjithë botën.

  Lojtarët e rinj mund të bashkohen me kodin promovues të Linebet NEWBONUS dhe të marrin një bonus ekskluziv të mirëseardhjes.

  Kodi NEWBONUS lejon lojtarët e rinj të kërkojnë bonusin më të madh të disponueshëm kur hapin një llogari.

  Duke shtypur këtë kod kur regjistroheni në Linebet , mund të merrni një bonus depozite 100% me vlerë deri në 130 dollarë (ose ekuivalentin e monedhës). Kjo është 30% më shumë se oferta normale e bonusit të lojtarit të ri.

  Oferta është një nga më bujarët që do të gjeni në çdo bastvënës në internet dhe bonusi i mirëseardhjes mund të përdoret në librin sportiv të Linebet ose në kazino. Deri në 1500 € bonus kazino është i disponueshëm kur futni këtë kod.

  Kodi Promocional i Linebet

  Hapni një llogari në Linebet . Eshte e thjeshte. Duhet më pak se një minutë për t'u regjistruar dhe për të kërkuar ofertën e bonusit.

  Këtu është një udhëzues se si të përdorni kodin NEWBONUS dhe të merrni bonusin tuaj:

  • Përdorni lidhjet në këtë faqe interneti për të hyrë në faqen e internetit Linebet .
  • Prekni butonin 'Regjistrim' dhe plotësoni formularin e shkurtër pop-up. Do t'ju kërkohet të shkruani adresën tuaj të emailit ose numrin e celularit. Përndryshe, ju mund të regjistroheni në më pak se 20 sekonda me metodën 'One-Click'.
  • Zgjidhni vendin ku jetoni dhe zgjidhni monedhën tuaj.
  • Në kutinë e tekstit të kodit promocional, shkruani kodin NEWBONUS . Ky kod u jep lojtarëve të rinj bonusin më të mirë të mirëseardhjes.

  Llogaria juaj e re tani është e hapur dhe ju mund të kërkoni bonusin.

  Bonusi i Linebet

  Pasi të keni hapur llogarinë tuaj, mund të merrni bonusin tuaj të mirëseardhjes.

  Në librin sportiv, ju mund të merrni një bonus total prej $/€130. Lojtarët e kazinosë mund të marrin deri në 1500 € bonus plus 150 rrotullime falas.

  Ja si ta merrni këtë ofertë:

  • Hyni në llogarinë tuaj të re
  (nëse nuk keni ende një llogari, shihni udhëzuesin e thjeshtë hap pas hapi më tej në këtë faqe)
  • Futni kodin e Linebet NEWBONUS në kutinë e tekstit të kodit promocional
  • Bëni depozitën tuaj të parë me para reale duke përdorur një nga shumë mënyrat e pranuara të pagesës
  (shembuj: Visa, Mastercard, Bitcoin dhe shumë kuleta elektronike)

  Pasi të keni bërë depozitën tuaj të parë, do të merrni një bonus depozite. Deri në 130 €/$ disponohen si bonus bastesh sportive, ose deri në 1500 € bonus kazinoje.

  Informacione të Linebet

  Linebet ofron baste sportive në internet, lojëra kazino, poker dhe më shumë për lojtarët në vende të botës.

  Linebet është i licencuar dhe pranon lojtarë nga vende në Evropë, Afrikë, Azi, Amerikë Latine dhe globalisht. Më shumë se 500,000 lojtarë vënë baste në këtë faqe bastesh online.

  Ju mund të vini bast në mbi 40 sporte të ndryshme, të shikoni sporte me transmetim të drejtpërdrejtë, të luani lojëra kazino në internet, poker dhe shumë më tepër.

  Kodi promovues NEWBONUS zhbllokon një bonus ekskluziv për lojtarët e rinj dhe ju mund të bastni me Bitcoin dhe monedha të tjera kripto, si dhe me shumë mënyra të tjera pagese.

  Faqja e internetit është e disponueshme në desktop dhe në telefona celularë në mbi 30 gjuhë të ndryshme. Mbështetja e drejtpërdrejtë e klientit është në dispozicion 24 orë në ditë.